فردوس آنلاین

لباس های مناسب خانم های قد بلند

لباس های مناسب خانم های قد بلند

لباس های مناسب خانم های قد بلند

همه ما وقتی می‌خواهیم راجع به ویژگی های مثبت ظاهری افراد صحبت کنیم، اگر قد بلندی داشته باشند حتما به آن نیز اشاره می‌کنیم. این موضوع نشان می‌دهد که قد بلند بودن یک حُسن و ویژگی ظاهری مثبت به حساب می‌آید! ولی این را فقط شمایی که قد بلند دارید درک می‌کنید که انتخاب لباس مناسب که قد را بیش از آنچه هست بلندتر نشان ندهد، چقدر دشوار است.

حتما بارها برایتان پیش آمده که ساعت ها در بازار گشته اید و لباس های مختلف را پرو کرده اید ولی در نهایت هیچکدام از آن ها به دلتان ننشسته و در نتیجه موفق به خرید نشده اید. پس با من همراه باشید که قصد دارم لباس هایی که برای استایل شما مناسبند را خدمتتان معرفی کنم. مطمئنم اگر هنگام خرید لباس، مواردی که در این مقاله خواهم گفت را رعایت کنید، خیلی سریع و بی دردسر لباس مورد نظرتان را خواهید یافت.

• مانتو و شلوار را از رنگ های متفاوت انتخاب کنید

مانتو شلوارهای همرنگ قد را بلندتر نشان می‌دهند. پس بیشتر برای افراد قد کوتاه یا خانم هایی که قد متوسط دارند مناسب اند. شما باید مانتو و شلوار را از رنگ های متفاوت ولی ست انتخاب کنید تا استایلی متعادل و خوب داشته باشید. پیشنهاد من این است که در استایل های روزمره یا محل کار و دانشگاه، شلوار مشکی و مانتوهای رنگی بپوشید. یا اگر مانتو یا کتی که انتخاب کرده اید، مشکی است آن را با شلوار جین یا شلوارهایی که رنگ روشن دارند ست کنید.

مانتو و شلوار

مانتو و شلوار مناسب خانم های قد بلند

• مانتویی انتخاب کنید که قدش تا روی زانوی شما باشد

بهترین مانتو برای شما، مانتویی است که قدش تا روی زانو باشد! مانتوهای بلند و به اصطلاح زیر زانو که قد را کشیده‌تر نشان می‌دهند و مانتوهای کوتاه‌تر هم که استایل شما را به طور کلی بهم می‌ریزند. از طرفی اگر مانتوی بلند یا کوتاه انتخاب کنید، قطعا در انتخاب شلوار مناسب آن نیز دچار مشکل خواهید شد! ولی در صورتی که مانتو تا روی زانوی شما باشد می‌توانید آن را با انواع شلوارهای راسته، بگ یا بوت کات استایل کنید و دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشید.

مانتو

کدام مانتوها مناسب خانم های قد بلند است؟

• شلوار کوتاه راسته یا جذب بپوشید

شلوارهای بلند و بگ معمولا قد را کشیده‌تر نشان می‌دهند. پس شما که قد بلندی دارید بهتر است شلوارهای کوتاه بپوشید تا کشیده‌تر از آنچه هستید دیده نشوید! البته توجه داشته باشید که منظور از شلوار کوتاه، شلواری است که برای شما تا برآمدگی مچ پا یا کمی بالاتر از آن باشد. وگرنه مثلا اگر بخواهید شلوار قد 90 یا 87 بخرید، قطعا خیلی کوتاه‌تر خواهد شد و اصلا مناسب نخواهد بود.

درباره جذب یا گشاد بودن شلوار هم باید بگویم که بستگی به فرم پاهایتان دارد. اگر پاهای خوش فرم و پر دارید بهتر است شلوارهای راسته یا جذب بپوشید ولی اگر لاغر اندام هستید و پاهای لاغر دارید، بهتر است شلوارتان راسته یا مام استایل باشد.

مانتو شلوار

کدام شلوارها برای خانم های قد بلند مناسب اند؟

مطالعه بیشتر : 8 نکته طلایی برای انتخاب کفش مناسب کلیک کنید 

• مانتوها و شومیزهای طرح دار بهتر از مانتوها و شومیزهای ساده هستند

اگر دقت کرده باشید پارچه های طرحدار و شلوغ باعث پرتر دیده شدن بدن می‌شوند و روی قد تاثیر آنچنانی ندارند. پس سعی کنید همیشه شومیزها و مانتوهایی که پارچه طرحدار دارند انتخاب کنید و حدالامکان به سراغ پارچه های ساده و تک رنگ نروید.

لباس طرحدار

خانم های قد بلند لباس طرحدار بپوشید!

• در استایل‌تان از کیف های بزرگ استفاده کنید

مطمئنم این مورد را تاکنون هیچکس به شما نگفته ولی من شدیدا به شما که قد بلند هستید توصیه می‌کنم هرگز کیف کوچک استفاده نکنید و متناسب با سبک استایلی که انتخاب کرده اید، یک کیف با سایز متوسط یا بزرگ بردارید.

بیشتر خانم ها از تاثیر کیف در استایل بی‌خبرند و به همین خاطر هم هنگام انتخاب این آیتم، زیاد وسواس به خرج نمی‌دهند. در حالی که کیف و کفش هم به اندازه لباس، در استایل و جذابیت و زیبایی آن نقش دارند. پس اگر می‌خواهید خوش تیپ باشید، حتما این مورد را جدی بگیرید و بی خیال کیف های کوچک که ترند هستند، شوید!

کیف بزرگ

خانم های قد بلند، از کیف های بزرگ استفاده کنید!

• لباس هایی با راه های افقی بپوشید

احتمالا قبلا درباره تاثیر راه های لباس روی هیکل و قد شنیده اید. چون این مورد را تقریبا همه افراد می‌دانند که لباس هایی با راه های عمودی باعث لاغر و قد بلند دیده شدن می‌شوند و مناسب افراد تپل و چاق هستند و از طرف مقابل لباس هایی که راه های افقی دارند، هیکل را پرتر و قد را نسبتا کوتاه‌تر نشان می‌دهند و در نتیجه گزینه‌ای مناسب برای افراد لاغر یا قد بلند به حساب می‌آیند. دقت کنید که این ویژگی گاها درباره لباس های کبریتی هم صادق است. پس اگر دیدید لباس کبریتی با راه های عمودی قدتان را بلند و اندامتان را لاغرتر نشان می‌دهد، تعجب نکنید.

البته توجه داشته باشید که به طور کلی لباس های راه راه برای افراد درشت هیکل و چهارشانه اصلا مناسب نیستند و این مورد صرفا مختص خانم های لاغر اندام و قد بلند است!

مطالعه بیشتر : کفش مناسب هر لباس کدام است؟  کلیک کنید 

• در انتخاب کفش خیلی حساسیت به خرج ندهید

به احتمال زیاد شما هم مثل همه خانم های دیگر این باور را دارید که کفش پاشنه بلند قد را بلندتر از آنچه هست نشان می‌دهد. ولی من از شما می‌خواهم این باور غلط را برای همیشه از ذهنتان بیرون کنید چون کفش تاثیری در قد ندارد و اگر دقت کنید خودتان متوجه این موضوع خواهید شد. پس لازم نیست در انتخاب کفش خیلی حساسیت به خرج بدهید، بلکه هر مدل کفشی که راحت است را بخرید و بپوشید و بیشتر تمرکزتان را روی انتخاب لباس مناسب منعطف کنید.

پیراهن

تاثیر کفش روی قد

• در مهمانی ها و مجالس لباس ماکسی بپوشید

لباس های ماکسی یا به قول معروف آن هایی که مدل ماهی هستند، باریکی کمر را بیشتر از سایر لباس ها نشان می‌دهند و حالت ساعت شنی هیکل شما را به نمایش می‌گذارند. در نتیجه با پوشیدن این لباس ها می‌توانید توجه را از قد به سمت هیکل و کمر باریکتان منعطف کنید و به این ترتیب زیبایی هیکل و استایلتان را به رُخ بکشید!

لباس ماکسی

لباس ماکسی، بهترین گزینه برای خانم های قد بلند

سخن پایانی

با بکارگیری ترفندهای گفته شده و انتخاب لباس های مناسب می‌توانید استایلی متعادل داشته باشید و در عین حال شیک و باکلاس دیده شوید. اما فراموش نکنید که قد بلند یک موهبت الهی است و خیلی ها حسرت آن را می‌کشدند! پس از این بابت اصلا معذب نباشید و هر لباسی که در آن احساس راحتی داشتید را بپوشید.

در آخر این که برای خرید لباس های شیک و زیبای زنانه و دخترانه و همچنین خرید انواع کیف و کفش های ترند و باکیفیت، کافیست سری به بخش فروشگاهی سایت فردوس آنلاین بزنید. ما تنوع بالا، کیفیت عالی و قیمت مناسب را یکجا برای شما به ارمغان آورده ایم!

با بکارگیری ترفندهای گفته شده و انتخاب لباس های مناسب می‌توانید استایلی متعادل داشته باشید و در عین حال شیک و باکلاس دیده شوید. اما فراموش نکنید که قد بلند یک موهبت الهی است و خیلی ها حسرت آن را می‌کشدند! پس از این بابت اصلا معذب نباشید و هر لباسی که در آن احساس راحتی داشتید را بپوشید.

در آخر این که برای خرید لباس های شیک و زیبای زنانه و دخترانه و همچنین خرید انواع کیف و کفش های ترند و باکیفیت، کافیست سری به بخش فروشگاهی سایت فردوس آنلاین بزنید. ما تنوع بالا، کیفیت عالی و قیمت مناسب را یکجا برای شما به ارمغان آورده ایم!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر جدیدتر