فردوس آنلاین

استایل تابستانی زیبا با مانتو گلبهی
راهنمای ست رنگ گلبهی

راهنمای ست رنگ گلبهی + بهترین ترکیب رنگ ها با گلبهی

یکی دیگر از رنگ هایی که بکار بردن آن در استایل، زیبایی استایل را افزایش می‌دهد رنگ گلبهی است. این رنگ اکثرا با رنگ های سرد مثل نارنجی، زرشکی، قهوه‌ای و همچنین با رنگ مشکی ست می‌شود و در کنار این رنگ ها بیشتر به چشم می‌آید.

رنگ گلبهی شاید در نظر بعضی ها یکی از رنگ های مختص خانم ها باشد ولی اینطور نیست و امروزه بسیاری از آقایان و پسران جوان هم در تیپ و استایل اسپرت و رسمی خود از این رنگ استفاده می‌کنند. پس این رنگ به جنسیت خاصی تعلق ندارد و از طرفی برای هر سن و سالی هم مناسب است.

اگر جزو بانوان علاقمند به رنگ گلبهی هستید و دوست دارید با استفاده از آیتم هایی با این رنگ، استایلی زیبا و پرانرژی داشته باشید ولی اصول ست کردن رنگ گلبهی را بلد نیستید با ما در مجله فردوس آنلاین همراه باشید. در این مقاله درباره رنگ پرطرفدار و محبوب گلبهی و ترکیب رنگ های مناسب با آن در استایل زنانه و دخترانه صحبت خواهیم کرد.

رنگ گلبهی چه رنگی است؟

رنگ گلبهی یکی از رنگ هایی است که در زیر مجموعه رنگ نارنجی قرار می‌گیرد ولی در عین حال تناژی از رنگ صورتی هم در آن احساس می‌شود. این رنگ با ترکیب رنگ های سرد به وجود می‌آید و به همین دلیل هم است که هر شخصی آن را به یک رنگ شبیه می‌داند چون مسلما با افزایش یا کاهش رنگ های بکار رفته در ترکیب آن، ترکیب رنگ نهایی به طیف های یکی از آن رنگ ها نزدیک خواهد بود.

در تصویر زیر تناژها و طیف های رنگی گلبهی را مشاهده می‌کنید؛

راهنمای ست رنگ گلبهی

راهنمای ست رنگ گلبهی در لباس های زنانه و دخترانه

اگر دقت کرده باشید از رنگ گلبهی بیشتر در لباس های تابستانه و خنک استفاده می‌شود تا لباس های زمستانه و گرم! بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که لباس های زنانه‌ای که رنگ گلبهی دارند برای استایل های فصول گرم مثل تابستان بسیار مناسب هستند. شما می‌توانید مثلا شلوار گلبهی را با مانتو سفید و شال گلبهی ست کنید یا بالعکس مانتو گلبهی را با شلوار و شال سفید بپوشید و استایل های جذاب و متفاوت داشته باشید.

به طور کلی قرار دادن رنگ های خنثی در کنار گلبهی، جذابیت و جلوه این رنگ را بیشتر می‌کند و به نوعی باعث می‌شود لباس گلبهی رنگ در استایل شما بیشتر جلب توجه کند. حالا شما با توجه به این موضوع و بسته به فصل، موقعیت و سبک استایل و تیپ‌تان می‌توانید این رنگ را با رنگ های خنثی ست کنید.

راهنمای ست کردن رنگ گلبهی در استایل زنانه

راهنمای ست کردن رنگ گلبهی در استایل زنانه

چند ایده برای ست کردن مانتو گلبهی

بالاتر گفتیم که رنگ سفید و مشکی و رنگ های خنثی برای شلوار و شال یا روسری که قصد دارید با مانتو گلبهی ست کنید، بهترین گزینه ها هستند. ولی این بدان معنا نیست که مانتو گلبهی با هیچ رنگ دیگری ست نمی‌شود!

آجری، نارنجی، قهوه‌ای و زرشکی رنگ های پیشنهادی ما به خانم های جسور است که ترجیح می‌دهند استایل هایی به رنگ شاد داشته باشند به طوری که همه اطرافیان با دیدن ترکیب رنگ استایل آن ها انرژی بگیرند. از طرف مقابل بعضی از خانم ها علاقه‌ای به رنگ های خیلی شاد ندارند و در انتخاب رنگ برای تیپ خود محتاطانه عمل می‌کنند که ما رنگ های سورمه‌ای، طوسی و مشکی را برای ست کردن با مانتو گلبهی به ایشان پیشنهاد می‌کنیم.

شما جزو کدام دسته هستید؟! نکند جزو دسته سوم هستید که دوست دارید همیشه شلوار مشکی تن کنید و الان این ذهنتان را درگیر کرده که آیا ست مانتو گلبهی، شلوار مشکی و شال و روسری به رنگ زرشکی، سورمه‌ای، سفید یا نارنجی خوب می‌شود یا نه؟!

باید خدمتتان عرض کنم که بهتر است شال یا روسری و شلواری که با مانتو گلبهی استایل می‌کنید، همرنگ باشند! ولی با این حال ست کردن شلوار مشکی، مانتو گلبهی، شال یا روسری و کیف و کفش همرنگ نیز ترکیبی زیبا و خاص خواهد بود. حالا برای ایجاد تنوع گاها بهتر است جای شلوار مشکی را در این استایل، با شلوار جین عوض کنید تا استایل‌تان از تکراری بودن خارج شود.

استایل زیبا با مانتو گلبهی

استایل زیبا با مانتو گلبهی

ست کردن مانتو گلبهی با شلوار کرم

ست کردن مانتو گلبهی با شلوار کرم

شلوار جین آبی انتخابی مناسب برای ست کردن با مانتو گلبهی

شلوار جین آبی انتخابی مناسب برای ست کردن با مانتو گلبهی

استایل تابستانی زیبا با مانتو گلبهی

استایل تابستانی زیبا با مانتو گلبهی

بهترین رنگ کفش مناسب مانتو گلبهی

جالب است بدانید درصد زیادی از افراد، چه خانم و چه آقا، روی تیپ و لباس هایی که انتخاب می‌کنند خیلی حساس هستند ولی نمی‌دانند که رنگ و مدل کفش باید حتما با لباس ها و دیگر آیتم های استایل‌شان همخوانی و هماهنگی داشته باشد! همین موضوع هم سبب می‌شود تا آنطور که باید خوش استایل و خوش تیپ به نظر نرسند.

کفش هایی که رنگ پاستیلی دارند، کفش های سفید، آبی آسمانی و کفش هایی که رنگ آن ها یکی از طیف رنگ های صورتی، نارنجی و گلبهی است از گزینه های مناسب برای ست کردن با مانتو گلبهی محسوب می‌شوند. شما می‌توانید رنگ کفش را با کیف، شومیز یا تاپی که زیر مانتو گلبهی به تن کرده اید، شال یا حتی خود مانتو هماهنگ کنید. فقط توجه داشته باشید که استایل شما وقتی هوشمندانه خواهد بود که کفش‌تان با یک یا نهایتا دو مورد از این ها همرنگ باشد چون در غیر این صورت ممکن است استایل‌تان از نظر رنگ کمی زننده و غیر طبیعی به نظر برسد و زیبایی و جذابیت زیادی نداشته باشد.

ست کردن کت گلبهی با کفش مجلسی بنفش

ست کردن کت گلبهی با کفش مجلسی بنفش

کتانی سفید و کیف سفید با کت و شلوار گلبهی

کتانی سفید و کیف سفید با کت و شلوار گلبهی

ست کردن کیف و کفش و مانتو گلبهی

ست کردن کیف و کفش و مانتو گلبهی

رنگ گلبهی با چه رنگ هایی ست می‌شود؟

قبل از پاسخ به سوال رنگ گلبهی با چه رنگ هایی ست می‌شود؟ اجازه دهید به این سوال که رنگ گلبهی برای چه رنگ پوست هایی مناسب‌تر است؟ پاسخ دهم! رنگ گلبهی از آن دسته رنگ هایی است که همه افراد فارغ از رنگ پوستی که دارند می‌توانند انتخاب کنند. فرقی ندارد شما در دسته سفید پوست ها هستید یا پوست گندمی یا حتی برنزه دارید، در هر صورت می‌توانید بدون هیچ محدودیتی این رنگ را در تیپ خود بکار ببرید.

حالا نوبت پاسخ به سوال اول است! رنگ های مناسب برای ست کردن با رنگ گلبهی عبارتند از؛

صورتی، نقره‌ای، طلایی، سفید، طوسی و خاکستری، آبی آسمانی، فیروزه‌ای، سورمه‌ای، قهوه‌ای، کرم، شکلاتی، سرکه‌ای، مشکی، نارنجی، رنگ های پاستیلی، بنفش، سرخابی، خرمایی، هلویی و … .

حالا این که شما کدام یک از این رنگ ها را برای ست کردن با مانتو گلبهی انتخاب کنید یک معقوله کاملا متغیر است. ما بارها در مقالات متعدد گفته ایم که انتخاب رنگ مناسب برای ست کردن با رنگ مورد نظر از میان طیف های رنگی که به عنوان مکمل یکدیگر معرفی می‌شوند به سلیقه، سبک استایل و از همه مهمتر مکانی که می‌خواهید به آنجا بروید بستگی دارد. مثلا سلیقه من اینطور است که هیچوقت شلوار بنفش یا شلوار پاستیلی رنگ انتخاب نمی‌کنم در حالی که شلوارهای بنفش و پاستیلی یکی از ترندهای 1402 هستند و خیلی ها از آن ها در کنار مانتو گلبهی استفاده می‌کنند!

ترکیب رنگ گلبهی و سبز

ترکیب رنگ گلبهی و سبز

گلبهی با چه رنگ هایی ست می‌شود؟

گلبهی با چه رنگ هایی ست می‌شود؟

استایل کت گلبهی با شومیز و شلوار قرمز

استایل کت گلبهی با شومیز و شلوار قرمز

شلوار گلبهی را با چه لباس و کیف و کفشی ست کنیم؟

شلوار گلبهی را با چه لباس و کیف و کفشی ست کنیم؟

سخن پایانی

از شما می‌خواهم یک نگاه به کمد لباس ها و مخصوصا مانتوها و شومیزهایی که دارید بیندازید، اگر بیشتر لباس هایی که دارید مشکی یا تیره هستند بهتر است به یکباره به سراغ رنگ گلبهی نروید و ابتدا از رنگ های ملایم‌تر شروع کنید یا این که طیف های ملایم‌تر گلبهی را که به صورتی خیلی کمرنگ شبیه هستند را انتخاب کنید.

برای خرید مانتو، شلوار و کیف و کفش گلبهی یا هر رنگ دیگری که در این مقاله به عنوان رنگ مکمل گلبهی معرفی کردیم، به فروشگاه اینترنتی یا حضوری فردوس آنلاین مراجعه کنید. در فروشگاه ما انواع پوشاک و کیف و کفش زنانه در رنگبندی های متنوع و زیبا و جذاب موجود هستند که همه آن ها قیمت مناسب و کیفیت عالی دارند.

ضمنا برای راهنمای ست رنگ های دیگر و شناخت استایل های دخترانه و زنانه ترند 2023 – 1402 نیز توصیه می‌کنم سایر مقالات مجله فردوس آنلاین را مطالعه کنید.

سوالات متداول

  • شومیز و کفش سفید، مانتو طوسی یا مشکی انتخاب های خوبی برای استایل کردن با شلوار گلبهی در مهمانی ها، دورهمی ها و … هستند.
  • ترکیب کفش گلبهی (مجلسی یا اسپرت) با مانتو گلبهی ترکیبی زیبا و چشم نواز خواهد بود ولی توصیه می‌کنم کیف گلبهی را با مانتویی که دقیقا همرنگ آن است ست نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر جدیدتر