فردوس آنلاین

کفش پاشنه بلند

انواع کفش پاشنه دار زنانه که همه شما خانم ها باید بشناسید!

کفش پاشنه بلند

انواع کفش پاشنه دار زنانه که همه شما خانم ها باید بشناسید!

کفش پاشنه دار از همان زمان های قدیم، از آیتم هایی بوده که همه خانم های شیک پوش در استایل های خود استفاده می‌کردند. هنوز هم این مدل کفش ها به عنوان بهترین مدل کفش برای استایل های رسمی و خانمانه معرفی می‌شوند. به همین دلیل هم همه خانم ها و دختر خانم ها حداقل یک جفت از آن ها را در کمد کفش هایشان دارند!

بیشتر خانم ها حتی خانم هایی که خیلی به تیپ و استایل خود اهمیت می‌دهند، کفش های پاشنه دار را صرفا با همین نام می‌شناسند. در حالی که هر کدام از انواع کفش های پاشنه دار زنانه، نام بخصوصی دارند. ما در ادامه 7 مدل کفش پاشنه دار زنانه جدید را معرفی کرده ایم که فکر می‌کنم بد نیست با آن ها آشنا شوید و نام آن ها را بدانید.

1. کفش پاشنه بلند

بیایید کمی روراست باشیم! احتمالا شما هم مثل بسیاری از خانم های دیگر، تابحال فکر می‌کردید منظور از کفش پاشنه بلند همان کفش پاشنه دار است. در حالی که کفش های پاشنه بلند یکی از انواع کفش های پاشنه دار زنانه هستند که طرفداران زیادی هم در میان خانم ها دارند.

پاشنه این مدل کفش ها غالبا بلندتر از 8 سانت است و حالت تیز دارد. به همین دلیل هم چندان راحت نیستند و فقط برای مجالس یا مهمانی های خاص مناسب اند.

کفش پاشنه بلند زنانه

کفش پاشنه بلند زنانه

2. کفش زنانه پاشنه دار فانتزی

یحتمل تاکنون کفش عروس یا کفش های مجلسی زنانه را دیده اید و فرق آن با انواع دیگر کفش های پاشنه دار را می‌دانید! این مدل کفش ها به دلیل تزئیناتی که دارند با نام کفش پاشنه دار فانتزی یا کفش پاشنه دکوری شناخته می‌شوند و فقط برای مجالس و مهمانی های مجلل مناسب اند.

کفش زنانه پاشنه دار فانتزی

کفش زنانه پاشنه دار فانتزی

3. کفش پاشنه فرانسوی

کفش های زنانه پاشنه فرانسوی که با نام پاشنه پفی هم شناخته می‌شوند از راحت‌ترین کفش های پاشنه دار زنانه اند. پاشنه این مدل کفش ها معمولا 3 یا 5 سانتی بوده و ابتدا و انتهای آن پهن است. به همین دلیل هم خرید آن ها به خانم های مسن و کسانی که پا درد دارند یا به دنبال خرید کفش پاشنه دار زنانه راحت هستند، شدیدا توصیه می‌شود.

کفش زنانه پاشنه فرانسوی

کفش زنانه پاشنه فرانسوی

4. کفش زنانه لژدار

کفش لژدار نیز در اصل نوعی کفش پاشنه بلند می‌باشد که پاشنه آن از ابتدا (نوک) کفش تا انتها (پاشنه کفش) از لحاظ پهنی و بلندی دقیقا به یک اندازه طراحی شده است. همین نحوه طراحی پاشنه باعث می‌شود تا کفش های لژدار زنانه کاملا راحت باشند و هیچ آسیبی به پا نزنند.

کفش زنانه لژدار

کفش زنانه لژدار

5. کفش زنانه پلتفرم

نمی‌دانم خاطرتان هست یا نه، ولی یک زمان کفش های پاشنه بلند که قسمت جلویی آن ها لژ داشت خیلی ترند شده بودند. این مدل ها که کفش پلتفرم نام دارند در سال 2023 مجددا مد شده اند. کفش های پلتفرم در ظاهر شبیه به کفش های پاشنه بلند هستند ولی کافیست یکبار آن ها را پا بزنید تا متوجه شوید که از لحاظ راحتی، زمین تا آسمان با آن ها فرق دارند!

کفش پاشنه دار زنانه

کفش زنانه پلتفرم، کفش پاشنه دار زنانه

6. کفش زنانه پامپ

کفش پاشنه پامپ یکی از پیشنهادهای ما در فروشگاه فردوس آنلاین به شمایی است که تصمیم دارید برای استفاده در محل کارتان یک جفت کفش پاشنه دار زنانه بخرید. این مدل کفش ها سبک کلاسیک و پاشنه متوسط دارند و با هر نوع استایل و لباسی ست می‌شوند.

کفش زنانه پامپ

کفش زنانه پامپ ، بهترین گزینه برای محل کار

7. کفش پاشنه کوبایی

پاشنه کوبایی نوعی پاشنه پهن و ضخیم است که 2 یا نهایتا 3 سانتی‌متر ارتفاع دارد. این مدل پاشنه بیشتر در بوت ها و کفش های زمستانه و کفش کالج زنانه و گاها بعضی از کفش های مردانه دیده می‌شود. کفش های پاشنه کوبایی به عنوان مناسب‌ترین و بهترین مدل کفش زنانه معرفی می‌شوند.

کفش پاشنه کوبایی زنانه

 کفش پاشنه کوبایی زنانه

سخن پایانی

حالا که با انواع کفش های پاشنه دار دخترانه و زنانه آشنا شدید، می‌توانید برای خرید آن ها با قیمت عالی به بخش فروشگاهی سایت فردوس آنلاین مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر جدیدتر