فردوس آنلاین

آموزش ست کردن انواع پالتو با انواع شلوار پارچه‌ای، کتان و ...

پالتوها یکی از پوشش هایی هستند که در فصل زمستان مورد استفاده قرار می‌گیرند و در اصل همان کاربرد مانتو را دارند با این تفاوت که نسبت به مانتوها گرم‌تر هستند و از پارچه های گرم مثل فوتر، سوئیت، مخمل کبریتی، خز، چرم و … دوخته می‌شوند.

شما می‌توانید با استفاده از پالتو استایل های متنوع و زیبایی داشته باشید به شرط این که ترفندها و نکات ست کردن انواع پالتو با انواع شلوار را بدانید و با بکارگیری آن ها بهترین شلوار را برای پالتوی مورد نظر انتخاب نمایید.

ما در مقالات متعدد نحوه ست کردن شومیز و شلوار، ست کردن مانتو و کت با انواع شلوار و … را آموزش داده ایم و در این مقاله قصد داریم به آموزش ست کردن انواع پالتو با انواع شلوار بپردازیم و انواع استایل با پالتوها و شلوارهای مختلف و مُد روز را بررسی کنیم.

پس اگر به تیپ و استایل و به طور کلی ظاهر خود اهمیت می‌دهید با فردوس آنلاین همراه باشید.

دسته بندی پالتوهای پرطرفدار زنانه

پالتوهای زنانه جزو متنوع‌ترین لباس ها هستند که امکان اسم بردن همه آن ها و پیدا کردن شلوار ست برای هر کدام از آن ها، در یک مقاله وجود ندارد و اصلا چنین چیزی خارج از حوصله است! از همین رو ما ابتدا پالتوها را بر اساس چند فاکتور به دسته های مختلف تقسیم می‌کنیم و سپس شلوارهایی که با هر دسته از پالتوها ست می‌شوند را معرفی می‌کنیم.

تمام پالتوهای زنانه بر اساس سه فاکتور زیر به انواع گوناگون تقسیم می‌شوند؛

  1. جنس: فوتر، سوئیت، خز، چرم، پشم و …
  2. مدل: جلوباز، جلو بسته
  3. قد: کوتاه، بلند

البته هر یک از این دسته ها ممکن است با یکدیگر ترکیب شوند مثلا پالتو فوتر می‌تواند جلوباز باشد یا بسته یا قد کوتاه داشته باشد یا بلند باشد.

 

بهترین شلوار برای ست کردن با پالتو فوتر

پالتوهای فوتر از جمله پرطرفدارترین پالتوهای زنانه هستند از زمان های قدیم مُد بوده اند و هنوز هم مُد هستند و اگر نظر من را بخواهید می‌گویم برای همیشه مُد می‌مانند! این مدل پالتوها گرم‌ترین پالتوها نیز محسوب می‌شوند که برای روزهای برفی و خیلی سرد زمستان واقعا عالی اند. همین دو ویژگی باعث شده تا پالتوهای فوتر به یکی از اجزای جدانشدنی کمد خانم ها تبدیل شوند و همه خانم ها حداقل یک پالتو این جنسی در میان لباس های زمستانه خود داشته باشند.

ست کردن پالتو فوتر کوتاه

پالتو فوتر های کوتاه معمولا یا مدل کتی دارند یا عروسکی، اگر پالتوی شما شبیه به کت است باید بدانید که شلوار مناسب پالتو کتی فوتر شلوار پارچه‌ای راسته است، با این حال شما می‌توانید آن را با شلوارهای جذب که جنس گرم دارند نیز ست کنید. حالا این استایل یک جفت بوت بلند یا نیم بوت کم دارد که تکمیل شود!

البته کوتاه یا بلند بودن بوت شما یا جذب و آزاد بودن شلواری که با کت فوتر ست می‌کنید کاملا سلیقه‌ای است، چون این مدل پالتوها با انواع شلوارها و بوت های گفته شده ست می‌شوند و در هر حالت هم زیبا هستند.

اما اگر پالتو فوتر کوتاه شما سبک عروسکی دارد مثلا از کمر پیله می‌خورد یا به طور کلی سبک متفاوت و خاص دارد بهتر است آن را با شلوارهایی که حالت اسپرت دارند و جذب هستند ست کنید. چون مانتوها و پالتوهای عروسکی در زیر مجموعه لباس های غیر رسمی قرار می‌گیرند و در نتیجه ست کردن آن ها با شلوارهای رسمی مثل شلوار پارچه‌ای، قطعا مناسب نخواهد بود.

ست کردن پالتو فوتر بلند

بهترین شلوار برای ست کردن با پالتو فوتر بلند نیز مثل پالتو فوتر کتی شلوار پارچه‌ای راسته است، چون پالتو فوتر بلند تقریبا سبک رسمی دارد به همین دلیل هم بهتر است با شلوار پارچه‌ای راسته و نیم بوت ست شود مخصوصا اگر جلوباز باشد. شما خانم های جوان می‌توانید این سبک پالتوها را با شلوار کتان، جین ساده، سوئیت جذب و لگ چرم و بوت بلند هم ست کنید و حتی می‌توانید از زیر این پالتو یک سارافون کبریتی بلند بپوشید و با قرار دادن نیم بوت پاشنه بلند و یک کلاه فرانسوی پشمی و کیف دستی در کنار آن، استایلی بی نظیر داشته باشید.

کاربرد کت زنانه

کت زنانه همانطور که در مقدمه بحث هم گفتم، یکی از پوشش های مخصوص بانوان است که همه بانوان می‌توانند برای پوشاندن بالاتنه خود از آن استفاده کنند. این پوشش اگر قد بلند مثلا بلندتر از 75 داشته باشد به عنوان مانتو مورد استفاده قرار می‌گیرد و اگر قد آن کوتاه‌تر باشد شما می‌توانید از آن در مجالس و مهمانی ها استفاده کنید یا حتی آن را از روی یک لباس بلند بپوشید و به این ترتیب استایلی متفاوت برای خود خلق کنید.

با این تفاسیر کت زنانه کاربردهای زیادی دارد و به همین دلیل هم است که در کمد هر خانم شیک پوش و خوش استایلی حداقل یک کت دیده می‌شود!

انتخاب استایل های گفته شده همگی به موقعیت شما و مکانی که قصد دارید به آنجا بروید بستگی دارند. پس با در نظر گرفتن این موضوع شما می‌توانید پالتو فوتر بلند خود را با شلوار و بوت اسپرت ست کنید و تیپ اسپرت داشته باشید یا این که آن را با شلوار و بوت رسمی استایل کنید و برای حضور در مکان های رسمی آماده شوید.

شلوار مناسب برای ست کردن با پالتو سوئیت

انتخاب استایل های گفته شده همگی به موقعیت شما و مکانی که قصد دارید به آنجا بروید بستگی دارند. پس با در نظر گرفتن این موضوع شما می‌توانید پالتو فوتر بلند خود را با شلوار و بوت اسپرت ست کنید و تیپ اسپرت داشته باشید یا این که آن را با شلوار و بوت رسمی استایل کنید و برای حضور در مکان های رسمی آماده شوید.

ست کردن پالتو خز با شلوار

پالتوهای خز از دیگر انواع پرطرفدار پالتوهای زنانه هستند که بیشتر برای مجالس و مهمانی ها یا مراسمات خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای استایل های خیابانی و دورهمی های معمولی مناسب نیستند. این پالتوها غالبا قد کوتاه دارند و بالای زانو و جلوباز هستند یعنی دکمه یا زیپ ندارد بنابراین با انواع شلوار از جمله شلوار پارچه‌ای، شلوار کتان جذب یا لگ ست می‌شوند و حتی بسیاری از خانم ها وقتی می‌خواهند پالتو خز را برای مجالس عروسی یا مهمانی ها استایل کنند از جوراب شلواری های براق و شاین دار در کنار آن استفاده می‌کنند.

ترفند ست کردن پالتو و کت چرم با شلوار

کت ها و پالتوهای چرم نیز یکی دیگر از انواع پوشش های مناسب زنانه برای فصول سرد سال هستند که جزو لباس های اسپرت به حساب می‌آیند به همین دلیل هم بهتر است با شلوار جین یا کتان جذب یا مام فیت، یا شلوار سوئیت و لگ چرم ست شوند.

پالتوها و کت های چرم با سارافون های کبریتی که به تازگی مُد شده اند هم به راحتی ست می‌شوند و شما می‌توانید با قرار دادن آن ها در کنار یکدیگر یک استایل زیبا داشته باشید. هودی و شلوارهای ست از دیگر گزینه های مناسب برای ست کردن با کت یا پافر چرم محسوب می‌شوند و انتخاب خوبی برای دختران جوان هستند.

پیشنهادات فردوس آنلاین درباره ست کردن انواع پالتو با انواع شلوار

  • شلوار های کتان چون در مقایسه با سایر انواع شلوار ضخیم‌تر هستند، انتخاب خوبی برای زمستان و فصول سرد سال خواهند بود. ست کردن شلوار کتان راسته با پالتو چرم کوتاه یکی از پیشنهادهای طراحان فردوس آنلاین به شما عزیزان است.
  • شلوارهای سوئیت هم از دیگر انواع شلوارها یا بهتر است بگویم لگ های مناسب برای فصول سرد سال هستند که با انواع پالتو ست می‌شوند. این شلوارها چون کاملا جذب هستند به راحتی داخل بوت قرار می‌گیرند و در نتیجه برای استفاده در کنار بوت های کوتاه و بلند نیز مناسبند. ست کردن پالتو جلو باز با شلوار سوئیت جذب و بوت بلند یکی از گزینه های پیشنهادی ما به خانم هایی است که پاهای لاغر دارند.

سخن پایانی

یکی دیگر از نکات مهم درباره ست کردن انواع پالتو با انواع شلوار انتخاب درست رنگ شلوار متناسب با رنگ پالتو است که حتما باید رعایت شود. برای این که بدانید چه رنگ پالتوهایی با کدام رنگ شلوار ست می‌شوند و ترکیب چه رنگ هایی به زیباتر شدن استایل شما کمک می‌کند، توصیه می‌کنم مقاله ترفندهای کاربردی برای ست کردن کت و شلوار زنانه را در سایت ما مطالعه کنید.

در آخر این که برای اطلاع از قیمت انواع پالتوها، شلوارها، بوت ها و نیم بوت های زنانه و مشاهده مدل های مختلف و به روز پوشاک و اکسسوری های زمستانه حتما از فروشگاه اینترنتی فردوس آنلاین دیدن فرمایید و با بهترین قیمت لوازم مورد نیاز خود را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر جدیدتر