فردوس آنلاین

جشنواره عیدانه فروشگاه پوشاک فردوس انلاین

در این مقاله از فردوس آنلاین می‌خواهیم لباس محفلی دخترانه را به شما معرفی کنیم، همچنین نکاتی که در هنگام خرید این لباس جذاب باید در نظر داشته باشید و انواع مدل لباس محفلی 1402را با هم بررسی می‌کنیم .

لباس محفلی دخترانه

لباس های محفلی و مجلسی دخترانه با طرح های شیک مدل سال

به سبک لباس پوشیدن در مجالس و جشن‌های مختلف استایل مجلسی گفته می‌شود که در ظاهر تعریف ساده‌ای دارد ولی عملی کردن آن کار بسیار دشواری است. لباس های محفلی زنانگی زنان را بیشتر به رخ می‌کشند و ظاهر زیبا و جذابی را برای بانوان رقم می‌زند. که در ادامه انواع این مدل زیبا را برای شما به نمایش خواهیم گذاشت. برای خرید انواع لباس محفلی دخترانه به سایت فردوس آنلاین سر بزنید.

لباس محفلی دخترانه

لباس های محفلی دخترانه 1402

یکی از ویژگی‌های بارز لباس محفلی دخترانه بالاتنه جذب، دامن باشکوه این لباس است، که معمولا برای دوخت آن از پارچه‌های گران قیمت و ظریف استفاده می‌کنند. در مقایسه با لباس های دیگر، لباس مجلسی گرانتر است که برا ی مراسم‌ها و ایونت‌های رسمی لباس مجلسی می‌پوشند . همواره یکی از سوالهای دختر خانم‌ها این است که برای مراسم عروسی که دعوت شدم چی بپوشم؟ این سوال دغدغه خیلی از خانم‌ها می‌باشد‌. برای پاسخ به این سوال در وهله اول باید در نظر بگیرید که در عروس چه شخصی دعوت شده‌اید آیا جزو فامیل درجه یک هستید؟ یا فقط به عنوان دوست در مجالس شرکت میکنید. اگر فامیل دور یا یک دوست هستید، از یک کت و شلوار مجلسی زیبا، شومیز و دامن با پیراهن پوشیده می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. موهایتان را ساده ببندید و از یک کفش مجلسی پاشنه دار متناسب با استایل‌تان استفاده کنید و یک تیپ و استایل مینیمال را به نمایش بگذارید.

اگر فردی با قد کوتاه و اندام ریز نقشی هستید از لباس‌های محفلی که خط دامن آن‌ها زیر سینه قرار میگیرد خودداری کنید، چرا که با خطای دید ایجاد کرده قد شما را کوتاه تر نشان می‌دهد. از لباس مجلسی که دارای دامن فون و راسته است استفاده کنید. تا قد شما بلندتر نشان داده شود. اگر فردی با قد بلند هستید از پوشیدن لباس در سبک مینیمال و تک رنگ خودداری کنید و لباس‌هایی با طرح و خطوط عمودی انتخاب نمایید تا زیباتر به نظر برسید. در ادامه انواع لباس محفلی و نکات که در هنگام خرید باید بدان توجه کنید را بیان می‌کنیم، برای خرید انواع پوشاک زنانه و لباس مجلسی دخترانه به سایت فروشگاهی فردوس آنلاین سر بزنید.

لباس محفلی دخترانه

لباس های محفلی دخترانه 1402

برای انتخاب لباس محفلی دخترانه می‌توانید از سبک کلاسیک استفاده کنید یا اینکه تابع مد باشید. اغلب اقوام درجه یک مانند خواهر عروس و داماد از لباس های مجلسی بلند استفاده می‌کنند. لباس های مدل ماهی، گیپور، دامن کلوش و کار شده مناسب شما می‌باشند. برای خرید انواع لباس مجلسی دخترانه  بلند 1402 به سایت فردوس آنلاین مراجعه کنید و بهترین نوع را با توجه به استالیتان انتخاب نمایید.

ترندهای محبوب لباس محفلی دخترانه امسال

لباس مجلسی لباسی است که توسط زنان پوشیده می‌شود و دامن این لباس تا قوزک پا یا گاها کف زمین می‌رسد. لباس محفلی به خوبی روی نیم تنه قرار می‌گیرد و در نهایت با یک دامن زیبا و کار شده به پایان می‌رسد.

هر ساله انواع مختلفی از لباس های مجلسی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف طراحی و روانه بازار می‌شوند. برای خرید انواع لباس محفلی دخترانه نکاتی را باید در نظر بگیرید که در ذیل بدان اشاره می‌شود.

لباس محفلی دخترانه

چه نکاتی را در خرید لباس محفلی دخترانه باید در نظر داشته باشید؟

در لباس‌های محفلی و مجلسی تنوع زیادی وجود دارد که انتخاب را برای بانوان و دختر خانم ها دشوار می‌سازد. اما با انتخاب درست لباس نه‌تنها سختی و دشواری آن را از یاد خواهید برد، بلکه از پوشیدن این لباس محفلی و احساس جذابیت در آن لذت خواهید برد.

لباس محفلی دخترانه

اولین نکته ای که باید در انتخاب لباس مجلسی بدان توجه کنید فرم اندامتان است. با انتخاب مناسب اندامتان بهتر جلوه میکند، اعتماد به نفس بیشتری خواهی یافت. مدل لباس های مجلسی با دامن‌های A  و V   برای اکثر فرم‌های اندام مناسب می‌باشد. نکته بعدی این است که در حین انتخاب لباس محفلی، نزدیکترین لباس به سایز واقعی خود انتخاب کنید‌. از پوشیدن لباس جین در مراسم‌های عروسی خودداری کنید چرا که نشانگر یک تیپ اسپرت و روزمره است. لباس های مجلسی به صورت ارزان هم پیدا میشود که در هزینه خود صرفه جویی کنید اما کیفیت طراحی پایین‌تری را تجربه میکنید. لباس های مجلسی طراحی شده توسط افراد حرفه‌ای از نظر ظاهری و کیفیت دوخت و طراحی متمایزی را دارد. که میتوانید این نوع لباس‌ها را در حراجی های فصلی و تخفیفات مزون هم خریداری کنید.

انواع مدل‌های لباسی محفلی دخترانه (مجلسی دخترانه)

در این قسمت مقاله از فردوس آنلاین به ترندهای لباس مجلسی امسال و پرطرفدارترین آن‌ها اشاره می‌کنیم با ما در این بخش جذاب همراه باشید.

مدل آف شولدر یا یقه قایقی

لباس یقه قایقی جزو آن دسته از لباس‌هایی می‌باشد که بدون برش‌هایی تنگ جذابیت بیشتری را برای شما خلق می‌کند. در این مدل شانه‌های خانم‌ها کاملا مشخص است، بالاتنه این لباس تنگ و دامن حجیم و گشادی را دارد. که به عنوان مدل پرنسسی هم شهرت دارد.

لباس محفلی دخترانه

لباس محفلی دخترانه مدل شیفت یا سارافونی

این سبک لباس مجلسی بسیار ساده است و برای آن دسته از بانوانی که به شلوغی عادت ندارند مناسب می‌باشد. معمولا دو نوار پهن بر روی دو شانه قرار دارد، یا اینکه بندهای لباس بر روی شانه بسته می‌شود. که برای مراسمات غیر رسمی بسیار مناسب می‌باشد.

لباس محفلی دخترانه

مدل‌های جذب

پیراهن مجلسی جذب و چسبان معمولا از جنس پارچه‌های مصنوعی و کش بافی است. این پیراهن فرم اندامتان را به خوبی نشان می‌دهد که بسیار مناسب برای اندام‌هایی با فرم شنی می‌باشد که برخی از خانم‌ها برای زیباتر جلوه دادن اندامشان در این لباس، از گن استفاده می‌کنند.

لباس محفلی دخترانه

مدل بدون پشت

یکی از زیباترین مدلهای طراحی شده در دنیا فشن لباس مجلسی بدون پشت یا پشت باز است. در این مدل لباس محفلی دخترانه قسمت پشت لباس بسیار کم یا به طور کلی کامل برش خورده است. در سال‌های اخیر روی فرش قرمز جایزه اسکار بر تن ستارگان هالیوودی خودنمایی کرده است.

لباس محفلی دخترانه

لباس محفلی دخترانه مدل پفی

در این مدل شانه و بازوها بدون پوشش می‌باشد که حالت دکلته این لباس همگنی زیبایی با دامن پفی آن دارد.

لباس محفلی دخترانه

مدل ماهی

در این سبک لباس محفلی دخترانه  بالاتنه تا زانو فیت بدن، از قسمت زانو در برخی موارد از قسمت باسن دامن این مدل لباس گشاد می‌شود.

لباس محفلی دخترانه

مدل اورال یا سرهمی

لباس اورال کاملا به صورت یک تکه می‌باشد و کل اندام فرد را می‌پوشاند. توسط خانم‌ها برای مهمانی‌ها، مراسم عقد، بله برون، دورهمی و تولد و… استفاده می‌شود.

لباس محفلی دخترانه

لباس محفلی دخترانه مدل رومی

این مدل شبیه مدل دکلته می‌باشد که یکی از شانه‌ها‌ پوشیده می‌شود و شانه دیگر عریان است. که این مدل برگرفته از پوشش دوران رومیان و یونانیان عصر هلنی است.

لباس محفلی دخترانه

لباس‌های محفلی عربی

ویژگی بارز این مدل استفاده از پارچه‌های گران و پر زرق و برقی است که نشان دهنده فرهنگ عربی است. برای خرید انواع لباس مجلسی و شب به سایت فردوس آنلاین سر بزنید.

لباس محفلی دخترانه

لباس محفلی مناسب خود را بشناسید

لباس های محفلی با پارچه‌های متنوع طراحی و دوخته می‌شوند. که شما با توجه به رنگ پوست، فرم اندامتان و استایل مورد نظرتان بهترین مدل آن را انتخاب نمایید. فردوس آنلاین آماده ارایه خدمات دهی به شما کاربران عزیز می باشد.

لباس محفلی دخترانه

سخن آخر

در این مقاله انواع لباس محفلی دخترانه را مورد بررسی قرار داده‌ایم و نکات مهمی را که باید در هنگام خرید این لباس جذاب به یاد داشته باشید را بیان کردیم. برای تهیه بهترین جنس و مدل لباس محفلی و مجلسی مناسب اندام خود به سایت فروشگاهی فردوس آنلاین سر بزنید و مدل مورد نظرتان را از میان گزینه‌های متعدد انتخاب نمایید.

لباس محفلی دخترانه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر جدیدتر