فردوس آنلاین

جشنواره عیدانه فروشگاه پوشاک فردوس انلاین

راهنمای ست رنگ آبی آسمانی

راهنمای ست رنگ آبی آسمانی

با دیدن رنگ آبی آسمانی، چه احساسی به شما دست می‌دهد؟! این رنگ نمادی از صلح و آرامش است و به همین دلیل هم افراد آرامش طلب که ترجیح می‌دهند استایلی ساده و شیک داشته باشند، از آن در آیتم های استایل خود استفاده می‌کنند.

رنگ آبی آسمانی یکی از ترندهای سال 1402 است و در میان کالکشن نوروزی امسال جایگاه بسیار ویژه دارد. همین باعث شده تا این رنگ به عنوان یکی از رنگ های محبوب و پرطرفدار معرفی شود و بسیاری از بانوان به دنبال ست کردن این رنگ با رنگ های دیگر در استایل خود باشند. از همین رو و برای راهنمایی شما عزیزان تصمیم گرفتیم درباره ست کردن رنگ آبی آسمانی صحبت کنیم و به معرفی استایل های آبی آسمانی زنانه ترند بپردازیم.

رنگ آبی آسمانی چه رنگی است و نماد چیست؟

رنگ آبی آسمانی همانطور که از نامش پیداست یکی از طیف های روشن رنگ آبی محسوب می‌شود که دقیقا رنگ آسمان در روزهای صاف است. بسیاری از افراد در توصیف رنگ آبی آسمانی، به رنگ دریا اشاره می‌کنند در حالی که آبی دریایی یکی از رنگ هایی است که در ترکیب آبی آسمانی بکار می‌رود و تناژ آبی بیشتری دارد.

رنگ آبی آسمانی همانطور که در مقدمه بحث هم گفتیم، نمادی از آرامش و صلح است. بیشتر افراد علاقمند به این رنگ، افرادی آرام، فوق العاده احساساتی و ملایم هستند.

رنگ آبی آسمانی چه رنگی است؟

رنگ آبی آسمانی چه رنگی است؟

راهنمای ست کردن رنگ آبی آسمانی در استایل زنانه و دخترانه

جالب است بدانید استفاده از رنگ ها و ترکیب و ست کردن آن ها نشان دهنده روحیات و خلق و خوی شماست. به طور مثال اکثر دختران پر انرژی و پر جنب و جوش، رنگ آبی را با رنگ های جیغ مثل قرمز و گلبهی ست می‌کنند. یا مثلا خانم های متین و آرام با قرار دادن رنگ هایی مثل کرمی، طوسی، سرکه‌ای در کنار آبی آسمانی استایلی مینیمال و زیبا برای خود خلق می‌کنند.

آبی آسمانی چون یکی از رنگ های الهام گرفته شده از طبیعت است، با سایر رنگ های موجود در طبیعت مانند زرد و سبز ست می‌شود و شما می‌توانید با ترکیب این رنگ ها استایلی خاص و هماهنگ با طبیعت داشته باشید. در ادامه بهترین آیتم ها و پوشش هایی که می‌توانید به رنگ آبی انتخاب کنید و رنگ های مناسب برای ست کردن با آن ها را معرفی کرده ایم.

مانتو آبی آسمانی با چه رنگ هایی ست می‌شود؟

مانتوها و کت های آبی آسمانی که جنس کرپ یا ژاکارد دارند از مانتوهای ترند 1402 هستند که مطمئنم اکثر شما یکی از آن ها را در کمد لباس هایتان دارید یا این که تصمیم گرفته اید یک مانتوی این رنگی بخرید تا با مد پیش بروید.

شلوار سفید اولین پیشنهاد ما در فروشگاه فردوس آنلاین به خانم هایی است که به دنبال شلوار مناسب برای ست کردن با مانتو یا کت آبی آسمانی هستند. ولی شلوارهای طوسی و سرکه‌ای نیز برای ست کردن با این رنگ مانتوها، گزینه های مناسبی به حساب می‌آیند. شما همچنین می‌توانید مانتو اسپرت آبی آسمانی را با شلوار جین آبی هم ست کنید.

انتخاب شال و روسری برای ست کردن با مانتو آبی آسمانی، بسته به موقعیت و سبک استایل شما متفاوت خواهد بود. به طور مثال برای مهمانی یا دورهمی دوستانه و خانوادگی می‌توانید مانتو آبی آسمانی را با روسری یا شال قرمز ست کنید. یا مثلا از روسری یا شال مجلسی سفید و شلوار پارچه‌ای سفید برای تکمیل تیپ مجلسی خود با مانتو آبی آسمانی بهره ببرید.

روسری ها و شال های طرح دار که ترکیب رنگ شاد دارند و کیف و کفش هایی با رنگ های شاد نظیر قرمز، صورتی و گلبهی نیز برای استایل تابستانی با مانتوهای بلند نخی آبی آسمانی و استایل های کژوال انتخاب خوبی هستند.

ست کردن مانتو آبی آسمانی

ست کردن مانتو آبی آسمانی

ست کردن مانتو آبی آسمانی با شلوار طوسی

ست کردن مانتو آبی آسمانی با شلوار طوسی

استایل زیبا با شومیز مانتویی آبی آسمانی و شلوار جین

استایل زیبا با شومیز مانتویی آبی آسمانی و شلوار جین

استفاده از رنگ های پاستیلی در کنار مانتو آبی آسمانی

استفاده از رنگ های پاستیلی در کنار مانتو آبی آسمانی

کیف و کفش آبی آسمانی با چه رنگی ست می‌شود؟

کفش های آل استار آبی آسمانی در میان کفش های اسپرت (دخترانه / پسرانه) و کفش های مجلسی آبی آسمانی از پرطرفدارترین کفش ها هستند. شما می‌توانید کتانی یا ونس آبی آسمانی را با شلوار جین یا شلوارهای پارچه‌ای پاکتی که جدیدا خیلی ترند شده اند و سبک نیمه اسپرت دارند ست کنید. لباس مجلسی های آبی و سفید و همچنین کت آبی آسمانی و شلوار پارچه‌ای سفید نیز در ترکیب با کفش مجلسی آبی آسمانی، فوق العاده زیبا خواهند شد.

کیف آبی آسمانی ولی خیلی پرطرفدار نیست و فقط افراد خاص پسند آن را انتخاب می‌کنند. شما اگر به این رنگ کیف علاقه دارید می‌توانید آن را با کفش سفید یا آبی ست کنید.

استایل زمستانی زنانه با کیف و کفش آبی آسمانی

استایل زمستانی زنانه با کیف و کفش آبی آسمانی

بکار بردن کیف و کفش آبی آسمانی در استایل زنانه

بکار بردن کیف و کفش آبی آسمانی در استایل زنانه

کیف و کفش زنانه آبی آسمانی زیبا و جذاب

کیف و کفش زنانه آبی آسمانی زیبا و جذاب

شلوار زنانه آبی آسمانی با چه رنگی ست می‌شود؟

شلوار جین ها از پرطرفدارترین شلوار زنانه به رنگ آبی آسمانی هستند. البته به تازگی شلوارهای پارچه‌ای و کتان این رنگی نیز بسیار ترند شده اند و شاید شما هم یکی از آن ها داشته باشید. شلوار آبی آسمانی هم درست مثل دیگر پوشش های آبی آسمانی، با هر رنگ مانتو و شال و کیف و کفش همخوانی دارند ولی خب شما باید با توجه به قرار یا مکانی که می‌خواهید بروید، رنگ دیگر آیتم های استایل‌تان را برای ست کردن با شلوار آبی انتخاب کنید. مثلا مانتو سفید یا آبی بهترین انتخاب برای ست کردن با شلوار آبی آسمانی در فصول گرم و برای قرارها و موقعیت های غیر رسمی هستند. یا مثلا مانتو مشکی برای استایل رسمی با شلوار آبی آسمانی گزینه خیلی خوبیست.

حالا که تا اینجا آمده اید توصیه می‌کنم برای خرید شلوارهای جین، کتان و پارچه‌ای و همچنین مانتوها و شومیزهای مناسب برای ست کردن با این شلوارها سری هم به فروشگاه اینترنتی فردوس آنلاین بزنید!

استایل دخترانه با شلوار جین آبی آسمانی

استایل دخترانه با شلوار جین آبی آسمانی

استایل دخترانه و زنانه جذاب با شلوار آبی آسمانی

استایل دخترانه و زنانه جذاب با شلوار آبی آسمانی

تیپ متفاوت و خاص با دامن آبی آسمانی و شومیز سفید

تیپ متفاوت و خاص با دامن آبی آسمانی و شومیز سفید

دو استایل دخترانه زیبا با شلوار آبی آسمانی

دو استایل دخترانه زیبا با شلوار آبی آسمانی

بهترین ترکیب رنگ ها برای ست رنگ آبی آسمانی

استفاده از رنگ آبی آسمانی در استایل باعث می‌شود شما در نظر دیگران فردی قابل اعتماد، آرام و متین دیده شوید. از نظر روانشناسان این رنگ حتی آرامش فرد را به محیط اطراف نیز القا می‌کند و در نتیجه باعث می‌شود تا اطرافیان از شما انرژی خوب و آرامش دریافت کنند. پس مطمئن باشید که این رنگ برای قرارهای مهم و استرس زا انتخاب خیلی خوبی می‌تواند باشد! یکبار امتحان کنید تا نتیجه آن را ببینید.

رنگ آبی آسمانی بیشتر با رنگ های خنثی و روشن مثل سفید، نقره‌ای و کرمی ست می‌شود ولی رنگ های گرم مانند قرمز و نارنجی و زرد هم رنگ های خوبی برای ست کردن با آبی آسمانی هستند. همانطور که بالاتر گفتم این موضوع یعنی انتخاب رنگ مناسب برای ست کردن با رنگ آبی آسمانی، به موقعیت و مکان و رویداد مورد نظر بستگی دارد.

اگر به استایل های مونوکروم علاقه دارید می‌توانید دیگر طیف های رنگی آبی مثل آبی نفتی، آبی کاربنی، سورمه‌ای و … را در کنار آبی آسمانی قرار دهید. در مجموع برای ست کردن این رنگ، محدودیتی ندارید پس با خیال راحت هر لباس آبی آسمانی که دوست دارید را از فردوس آنلاین بخرید و نگران ست کردن آن نباشید.

بهترین رنگ ها برای ست کردن با آبی آسمانی

بهترین رنگ ها برای ست کردن با آبی آسمانی

استایل زنانه با رنگ آبی آسمانی

استایل زنانه با رنگ آبی آسمانی

ترکیب رنگ آبی آسمانی با طوسی و سفید

ترکیب رنگ آبی آسمانی با طوسی و سفید

ست کردن رنگ قرمز با آبی آسمانی

ست کردن رنگ قرمز با آبی آسمانی

معرفی رنگ های مناسب برای استفاده در کنار آبی آسمانی

معرفی رنگ های مناسب برای استفاده در کنار آبی آسمانی

نکات طلایی ست رنگ آبی آسمانی

  • بهتر است در فصل های گرم یعنی تابستان و اواخر بهار از رنگ های خنثی مثل کرمی، صورتی و سفید در استایل آبی آسمانی استفاده کنید.
  • رنگ های نارنجی و قرمز گزینه های خوبی برای استایل آبی آسمانی در پاییز و زمستان هستند.
  • اگر می‌خواهید لباس آبی آسمانی که به تن کرده اید جلوه بیشتری داشته باشد رنگ های طوسی، صورتی، آبی کاربنی، زرد و سفید را در استایل خود بکار ببرید.
  • برای قرارهای عاشقانه یا قرارهای خیلی خاص و حساس حتما یکی از آیتم های استایل‌تان را به رنگ آبی آسمانی انتخاب کنید.
معرفی رنگ های مناسب برای استفاده در کنار آبی آسمانی

چند تیپ زنانه متفاوت با رنگ آبی آسمانی و ...

سخن پایانی

ست آبی آسمانی از ست هایی است که به جنس یا قشر سنی و استایل خاصی تعلق ندارد و در نتیجه شما هر سنی که دارید و به هر سبک استایلی که علاقمند هستید می‌توانید از این رنگ زیبا برای افزایش جذابیت استایل‌تان بهره ببرید.

فردوس آنلاین همانطور که می‌دانید یک مزون و فروشگاه عرضه کننده پوشاک و کیف و کفش زنانه است. فقط کافیست یکبار از فروشگاه ما (به صورت اینترنتی یا حضوری) خرید کنید تا مشتری همیشگی ما شوید. الان بهترین وقت خرید است پس برای خرید لباس ها و کیف و کفش های ترند به رنگ آبی آسمانی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت، مراجعه به فروشگاه فردوس آنلاین را فراموش نکنید.

سوالات متداول

  • بله شما می‌توانید شال یا روسری های کوچک (مینی اسکارف) گلبهی و نارنجی ساده و تک رنگ را با مانتو ژاکارد آبی و سفید استایل کنید.
  • پالتو فوتر، کیف، بوت یا کتانی، شال گردن یا روسری که رنگ آن ها آبی آسمانی باشد آیتم های مناسبی برای استایل زمستانی خواهند بود.
  • این موضوع به سبک استایل و نوع مجلس و مکان بستگی دارد ولی استفاده از رژ لب یا تینت قرمز یا نارنجی، رژگونه هایی که رنگ گرم و شاد دارند و سایه مات با یک رنگ خنثی برای قرارهای کاری یا دوستانه و دورهمی ها و … مناسب و زیبا خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر جدیدتر