فردوس آنلاین

تفاوت شلوار مام فیت و مام استایل )Mom Style چیست؟ چگونه ست ( جذابی با این شلوارها داشته باشیم.

داشتن آگاهی نسبت به “تفاوت شلوار مام فیت و مام استایل” برای استایل و دیزاین تیپ مطلوب با این شلوارها، ضروری می‌باشد. شلوارهای مام استایل دارای فاق بلند، قسمت کمری آن ها نیز تا بالا ناف امتداد دارد؛ فاق شلوار مام فیت نیز مانند شلوارهای مام استایل بلند می‌باشد. هر دو نوع شلوار جزئ شلوارهای گشاد محسوب می شوند. در شلوارهای مام فیت قسمت ران و ساق پا حالت جذب دارند؛ درحالی که در شلوارهای مام استایل قسمت ران و ساق پا گشادتر است.

در ادامه این مقاله روش های ست کردن شلوار مام فیت و مام استایل را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد برای خرید انواع پوشاک زنانه از سایت فردوس آنلاین بازدید نمایید.

تاریخچه جالب شلوارهای مام فیت و مام استایل

 

شلوار جین نام خود را از شهر جنوا در ایتالیا گرفته است، شهری که در آن نخ پنبه‌ای به اسم جین تولید می‌کرد.

در هر  دوره‌ای مدل‌های متنوع جین در چرخه‌ی تکرار مد قرار می‌گرفت،  که همیشه یکی از مهم‌ترین آیتم‌های استایل عموم می‌باشند. در اواخر سال 1980 شلوار مام استایل به عنوان اصطلاحی برای شلوار جین‌های فاق بلند زنانه بین عموم بانوان رواج پیدا کرده بود. در سال  1990 شلوارهای جین مام استایل، میان زنان  آمریکایی  به دلیل راحتی  محبوب شد. در سال 2010 این مدل مجدد روی بورس آمد و این‌بار میان جوانان پیرو مد رواج پیدا کرده بود. امروزه هم با گذشت چند دهه از آن زمان باز هم شلوارهای جین مام استایل و مام فیت به دنیای مد برگشته‌اند. برای سفارش این نوع شلوار به فروشگاه فردوس آنلاین سر بزنید.

نکته‌ای که حائز اهمیت می باشد در مورد شلوار مام استایل و مام فیت باید درنظر بگیریم این است که، هر دو شلوار جین یک مدل و یک فرم هستند. فرق بین این دو مدل در نوع پارچه می‌باشد، که مام فیت‌ها برخلاف مام استایل‌ها حالت کشسانی دارند. برای تجربه یک خرید فوق العاده به سایت فروشگاهی فردوس آنلاین مراجعه کنید.

شلوار زنانه مام فیت

شلوار مام استایل (Mom Style) چیست؟

این مدل شلوار دارای کمری با فاق بلند است، بلندی فاق این  شلوار تا بالای ناف می باشد، از پشت تمام باسن را می‌پوشاند.  به همین دلیل، سبب می‌شود که باسن را بیشتر از سایز اصلی و مدل آن را صاف نشان دهد.  یکی از ویژگی‌ بارز این شلوار این است که تنگ نیست، به پا نمی‌چسبد و کمی حالت آزادی دارد. اما در قسمت مچ پا تنگ می‌شود، در اصطلاح مدل مخروطی دارد. شما می‌توانید این شلوار را از فروشگاه فردوس آنلاین به صورت حضوری و غیر حضوری خریداری کنید.

ویژگیهای شلوار مام فیت (Mom Fit) چیست؟!

شلوار مام فیت دارای فاق بلند و کمر آن بالای ناف بسته می شود. این شلوار در قسمت ران و ساق پا جذب یا کمی گشاد، در قسمت کمر به صورت کشی است و یا با کمربند جمع می‌شود. بنابراین شلوار مام فیت خیلی جذب و چسبان و خیلی بیش از حد گشاد نیست، بالا بسته شدن کمر این شلوار باعث کشیده تر شدن باسن و فرم بدن افراد می شود، برای خرید این نوع از شلوار به سایت و پیج اینستاگرام فردوس آنلاین رجوع کنید.

شلوار مام فیت

شلوار جین مام فیت با مام استایل چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند؟

شلوارهای مام استایل همانطور که در بالا اشاره کردیم  دارای فاق بلندو قسمت کمری آن ها نیز تا بالا ناف امتداد دارد. فاق شلوارهای مام فیت هم مانند شلوارهای مام استایل بلند می باشد و هر دو مدل شلوار، جزو شلوارهای گشاد محسوب می شوند. مهم ترین و بارزترین فرق شلوار مام فیت و مام استایل، مربوط به قسمت ران آن ها است. قسمت ران و ساق پا در شلوارهای مام فیت حالت جذب دارد؛ ولی  در شلوارهای مام استایل این قسمت گشادتر است. فروشگاه فردوس آنلاین با عرضه انواع پوشاک زنانه در خدمت شما کاربران عزیز می‌باشد.

شلوار جین مام

شباهت شلوار مام فیت و مام استایل چیست؟

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم هر دو نوع مدل شلوار جزو شلوارهایی گشاد محسوب می‌شوند. هر دو دارای فاق بلند و قسمت کمری آن‌ها تا بالا ناف کشیده می‌شود. از لحاظ قیمت نیز تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. همچنین از لحاظ قد هم تفاوتی ندارند و قد این مدل از شلوارها بین 90 و 100 متغیر می‌باشد. برای خرید انواع شلوارهایی جین از  فروشگاه فردوس آنلاین بازدید کنید.

شلوارهای مام استایل و مام فیت برای چه کسانی مناسب می باشد؟

تمامیه علاقه‌مندان به این سبک از  شلوار می‌توانند از آن استفاده کنند. محدودیت سنی و جنسی خاصی ندارد ضمن اینکه، افرادی که شکم دارند و می‌خواهند کشیده‌تر و لاغرتر به نظر برسند پوشیدن این مدل شلوار به آنها توصیه میشود. زیرا فاق بلند این شلوار موجب می‌شود که شکم و پهلوها جمع‌تر شود و کوچک تر  به نظر آید. می‌توانید با توجه به سبک و سلیقه خود با کارشناسان فروش فردوس آنلاین تماس بگیرید.

با شلوارهای مام استایل و مام فیت چه ست‌هایی جذاب می باشد؟

به دلیل سبک خاص این شلوارها نمیتوان آن را با هر مدلی پوشید با ما همراه باشید در ادامه بحث به آن خواهیم پرداخت.

کفش مناسب برای شلوار مام استایل و مام فیت

این شلوارها را می‌توان با انواع کفش‌ها ست کرد. اما با  کتانی‌های سفید و کالج استایل بهتری را برای خود به ارمغان بیاورید. در فصل‌های پاییز و زمستان این شلوارها را با  کفش‌های هولوگرامی اسپرت، اسنیکر و نیم‌بوت ست کنید، در فصل بهار و تابستان هم کفش‌های پاشنه بلند و صندل‌های دخترانه  ترکیب جذابی را با این شلوار‌ها تشکیل می‌دهند. برای خرید انواع پوشاک زنانه به فردوس آنلاین مراجعه کنید.

مانتو مناسب برای شلوار مام فیت چیست؟

شلوار جین مام فیت را با انواع مدل مانتو می‌توانید، ست کنید. از علاقه مندی های خانم های جوان استفاده از، ست شلوار مام فیت با مانتو جلو باز است. بنابراین با مدلهای مختلف مانتو از جمله مانتوهای کتی، جلو باز و بسته، کوتاه و بلند و مانتو وست بوسید و استایل ست مناسب شلوار مام فیت و مام استایل، مناسب هر فصل

 جالبی را برای خود خلق کنید. همچنین برای خرید انواع شلوار جین به فروشگاه فردوس آنلاین سر بزنید.

شلوار مام فیت

برای ست کردن با شلوار مام فیت چه مدل مانتویی مناسب است؟

شلوارهایی مام فیت را بیشتر با مانتو های کوتاه و بالای زانو ست می‌کنند، برای مشاوره یک استایل زیبا با کارشناسان فردوس آنلاین  ارتباط بگیرید.

برای ست کردن با شلوار مام فیت چه مدل مانتویی

ست مناسب شلوار مام فیت و مام استایل، مناسب هر فصل

این شلوارها را می‌توانید در فصل‌های مختلف سال استفاده کنید و با توجه به آن فصل ست مانتو، تیشرت و کفش مناسب را انتخاب نمایید. برای استایل زیبا را یا کارشناسان فردوس آنلاین رقم بزنید.

نحوه ست کردن شلوار مام استایل و یا مام فیت با استایل نیمه رسمی

 هر کدام از این شلوارهای جین را  می‌توان با یک شومیز حریر ساده، یک کت کوتاه و یا بلند بپوشند و یک استایل خاص و متمایز را برای خود خلق کنند، برای خرید انواع کت و پوشاک زنانه به فروشگاه فردوس آنلاین مراجعه کنید.

شلوار مام فیت و مام استایل

ست کردن شلوارهای مام فیت و مام استایل با استایل خیابانی

برای خلق یک استایل خیابانی جذاب می‌توانید این شلوار را با یک کاپشن کوتاه، جلو باز و یک جفت کفش کتانی سفید ست کنید.

شلوارهای مام فیت و مام استایل

روش صحیح شستشوی شلوارهای مام استایل و مام فیت جین

سعی کنید شلوار جین خود را زیاد نشویید، از مایع شوینده قوی استفاده کنید، در هنگام خشک‌ کردن مستقیم زیر نور خورشید نگذارید که به بافت آن آسیب وارد می‌کند.

شلوار مام فیت مناسب چه اندامی است؟

شلوارهای مام فیت اغلب مناسب تمامیه فرم‌های بدن است از جمله: فرم بدن سیب شکل، گلابی شکل، مثلث وارونه و ساعت شنی

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر جدیدتر