فردوس آنلاین

مانتو ساحلی در رنگ کرمی

پیراهن‌های ساحلی از راحت‌ترین و خنک‌ترین لباس‌ها اند. در این متن از مقاله فردوس آنلاین، اطلاعات و تصاویری از شیک‌ترین و جدیدترین مدل پیراهن و مانتو ساحلی 1402را در اختیار دوستان فردوس آنلاینی قرار میدهیم. برای آشنایی با شیک‌ترین و جدیدترین مدل پیراهن و مانتو ساحلی با این مقاله از فردوس آنلاین همراه باشید.

شیک ترین و جدیدترین مدل پیراهن ساحلی زنانه 1402!

ازپیراهن و مانتوهای ساحلی، اغلب در فصل تابستان و گرما، اطراف ساحل در شمال و جنوب استفاده می‌شود.

اگر به دنبال پوششی راحت و خنک به هنگام گرما هستید، مانتوهای ساحلی بهترین گزینه برای مهمانی‌ها، سفرها، طبیعت گردی، عکاسی، جنوب گردی، ساحل و… هستند. این مدل مانتو، علاوه بر راحتی، از بدن نیز مقابل اشعه‌های خورشید محافظت می‌کند.

این مانتو با طرح‌های شیک و متنوع خود، بین بانوان جوان طرفدار‌های زیادی پیدا کرده است؛ اکثرا مانتوهای ساحلی جلو باز با طرح‌هایی ساده، گل گلی و… دوخته می‌شوند؛ طرح‌های گل گلی و رنگی این مانتو، مناسب افراد لاغرتر و طرح های ساده‌ ازین مانتو، مناسب افراد پر تر می‌باشد.

برای افراد کوتاه‌تر، مدل کوتاه این مانتو ( بلندای مانتو تا روی زانو یا کوتاه‌تر باشد ) و برای افراد بلندتر، مدل بلند مانتو ساحلی انتخابی ایده آل و خاص می‌باشد.  

شما می‌توانید شیک‌ترین و جدیدترین مدل پیراهن و مانتو ساحلی را، در طرح‌ و رنگ‌هایی متنوع از فروشگاه فردوس آنلاین خریداری کنید.

مانتو زنانه ساحلی در رنگ ابی

جدیدترین مدل پیراهن ساحلی زنانه! زیباترین انواع مدل مانتو ساحلی را بشناسید

اکثر طرح‌های مانتوهای ساحلی از طبیعت و فصل‌ها، میوه ها و ساحل می‌باشد؛ باتوجه به این موضوع، مانتوهای ساحلی حال و هوای تابستانی یا معتدل دارند. در ادامه‌ی این مقاله انواع شیک‌ترین و جدیدترین مدل پیراهن و مانتو ساحلی را به شما دوستان فردوس آنلاین معرفی می‌کنیم.

مانتو زنانه ساحلی در رنگ سفیدی طرح گل
پارچه ای مانتو ساحلی
مانتو ساحلی در رنگ ابی و سفید
مانتو ساحلی طرح گل افتابگردون

مدل پیراهن ساحلی بلند گل‎دار، یکی از ترند ترین انواع مدل پیراهن و مانتو ساحلی

از شیک‌ترین و جدیدترین مدل پیراهن و مانتو ساحلی، مانتو ساحلی گل‌دار می‌باشد. در طرح این نوع از مانتو ساحلی، گل‌های رنگارنگ و زیبا، برگ‌های درشت یا ریز پاییزی و… بکار گرفته می‌شود.

بهتر است مانتوهای ساحلی با صندل، ساپورت و شلوار کوتاه که متناسب با طرح و رنگ مانتو است، ست شود. سبک گل‌دار مانتو ساحلی با صندلی مناسب، برای مهمانی ها و دورهمی های دوستانه شما را بسیار خاص و زیبا می‌کند.

عکاسی با پیراهن‌های ساحلی در میان گل‌های زیبا عکسی جذاب و به یاد ماندنی را برایتان به ارمغان می‌آورد.

مانتو ساحلی در رنگ سفید
مانتو ساحلی در طرح گلی
مانتو ساحلی در رنگ صورتی
مانتو ساحلی در رنگ کرمی
شومیز زنانه بلند
شومیز زنانه با جنس پارچه

مانتوهای ساحلی گل‌دار از فردوس آنلاین استایلی ایده‌آل و شیک به شما می‌بخشد.

پیراهن ساحلی بلند ابروبادی! از جمله انواع مدل مانتو ساحلی زنانه

این مدل مانتوی ساحلی، از جنس پارچه‌ی خنک و نازک ابروباد ( ماربل ) می باشد که از پرطرفدارترین پارچه‌ در تابستان است؛ این پارچه به دلیل نخی بودن، آبرفت ندارد و ضد حساسیت است.

مانتوی ساحلی ابروبادی با رنگ‌های روحیه‌بخش و روشن و یا رنگ های تیره در فروشگاه فردوس آنلاین موجود می‌باشد.

شومیز زنانه سفید
شومیز زنانه بلند مشکی
شومیز زنانه در رنگ فیروزه
Women's paper

مانتوی ساحلی از جنس ابروبادی اشکی

شومیز زنانه رنگ نارنجی
شومیز زنانه رنگ طوسی
شومیز زنانه رنگ زرد

پیراهن ساحلی لینن، از انواع سبک پیراهن ساحلی محبوب در ایبلن

از شیک‌ترین و جدیدترین مدل پیراهن و مانتو ساحلی، پیراهن‌های ساحلی لینن می‌باشد؛ باتوجه به جنس خنک و فوق العاده‌ای که این پارچه دارد بهترین انتخاب برای پیراهن‌های بهاره و تابستانه است. طرح‌‌های متنوع و زیبای این مانتو ( راه راه افقی-عمودی یا مدل ساده )محبوبیت خاصی بین بانوان دارد. این مدل مانتو با کتونی‌های سفید و اسپرت بسیار جذاب و عالی می‌شود.

در دوخت این پارچه میتوان پارچه لینن را با پارچه های دیگر ترکیبی دوخت زد، بطور مثال یک سمت پارچه لینن راه راه و یک طرف پارچه ساده و یا اینکه پارچه بالای مانتو پارچه لینن باشد و در قسمت پایین از پارچه های دیگر استفاده شود. این خاصیت ترکیب پارچه ها باعث جذابیت این مدل مانتو می‌شود.

شومیز زنانه در طرح
شومیز زنانه در دو طرح
شومیز زنانه در دو طرح
شومیز زنانه بلند در رنگ سبز

پیراهن و مانتو ساحلی نخی

این نوع پیراهن‌های ساحلی از جنس نخ و پنبه است که بسیار احساس راحتی و خنکی به بدن می‌دهد و پوششی بسیار خوب برای هوای گرم تابستانی است. با توجه به جنس لطیف و نرم پارچه‌‌ی مانتو، این نوع مانتو ساحلی به سختی چروک می‌شود و آبرفتی بسیار کم در حد  ۲سانت از قد دارد.

شومیز زنانه بلند در طرح افتاب گردون
شومیز زنانه با کت
شومیز زنانه با کت و ست

شیک‌ترین و جدیدترین مدل پیراهن و مانتو ساحلی نخی را از فردوس آنلاین خریداری کنید.

مدل پیراهن ساحلی همراه با کت

برای تیپی متفاوت از پیراهن‌های ساحلی بلند یا کوتاه همراه با کت غافل نشوید.

کت‌های لی متضاد با پیراهن ساحلی یا کت‌های پارچه ای طرح‌دار با پیراهن ساحلی ساده استایلی متفاوت را رقم می‌زند. استفاده ازین استایل برای دورهمی و کمپ‌های دوستانه، طبیعت‌گردی و مسافرت بسیار عالی و متناسب است.

شومیز زنانه با کت برای مجلسی
شومیز زنانه با کت برای مجلسی
شومیز زنانه با کت برای مجلسی
شومیز زنانه با کت لی

پیراهن ساحلی برای دورهمی

اگر می‌خواهید در دورهمی‌های دوستانه یا خانوادگی و یا مهمانی پیراهن و مانتویی خاص داشته باشید از انواع پیراهن های ساحلی بلند که چین دارند، استفاده کنید.

پیراهن ساحلی چین دار با صندل مناسب گزینه ایده آلیست.

شما می‌توانید انواع پیراهن های ساحلی چین‌دار را از فردوس آنلاین تهیه کنید.

شومیز زنانه مناسب مجلس
شومیز زنانه مناسب مجلس
شومیز زنانه مناسب مجلس

لباس ساحلی حریر گل دار

از دیگر شیک‌ترین و جدیدترین مدل پیراهن و مانتو ساحلی، پیراهن و مانتوهای ساحلی از جنس حریر می‌باشد که بسیار برای بهار و تابستان متناسب و خاص است. باتوجه به جنس حریر، این مانتو ظرافتی زیبا به بانوان می‌دهد؛ این مانتو بسیار خنک است و باتوجه به لطیفی و لختی پارچه، ظرافت و استایلی شیک به شما می‌بخشد که باعث درخشش شما می‌شود.

شومیز زنانه مناسب مجلس
شومیز زنانه مناسب مجلس
شومیز زنانه مناسب مجلس

لباس ساحلی کوتاه و طرحدار

پیراهن‌ ساحلی کوتاه که قد آنها روی زانو یا کمی زیر یا بالای زانو است برای دورهمی‌ها، مهمانی‌ها و گردش انتخابی شیک است؛ پیراهن‌های ساحلی کوتاه را میتوان با کت هم پوشید که بسیار استایلی زیبا برای عکاسی می‌شود.

پیراهن های ساحلی کوتاه با طرح‌هایی متفاوت ( گلدار- راه راه- شطرنجی- ساده ) در فردوس آنلاین موجود می‌باشد؛ شما عزیزان می‌توانید با ثبت سفارش بهترین پیراهن ساحلی کوتاه را بین لباس های خود داشته باشید.

شومیز زنانه مناسب مجلس
شومیز زنانه مناسب مجلس
شومیز زنانه مناسب مجلس

مدل پیراهن ساحلی زنانه بدون آستین

اگر در فصل تابستان یا اواخر بهار که هوا گرم است، به عروسی  می‌روید، پیشنهاد می‌شود پیراهن ساحلی بدون حلقه و آستین را استفاده کنید تا استایلی متفاوت و جذاب به شما دهد. پیراهن ساحلی بدون آستین با کفش پاشنه بلند بسیار استایلتان را شیک می‌کند.

شومیز زنانه مناسب مجلس
شومیز زنانه مناسب مجلس

در این مقاله سعی شد تا شما دوستان فردوس آنلاینی  با شیک‌ترین و جدیدترین مدل پیراهن و مانتو ساحلی آشنا شوید. باتوجه به مطالب مفید این مقاله از فردوس آنلاین شما می‌توانید با ایده گرفتن استایلی جذاب با انواع پیراهن‌های ساحلی را برای خودتان رقم بزنید.

برای انتخاب پیراهن ساحلی شیک، از طریق سایت فردوس آنلاین ثبت سفارش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تصویر جدیدتر